Bezpłatna lekcja próbna języka chińskiego odbędzie się w Centrum Panda 27 września 2014 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno dzieci i ich rodziców, młodzież jak i dorosłych w sobotę pomiędzy 12.30 a 14.00.

Mamy szczerą nadzieję, że spełnimy Twoje oczekiwania oraz sprawimy, że wkrótce będziesz mógł swobodnie używać język chiński na co dzień. Żeby przyjść na lekcję próbną konieczna wcześniejsza rejestracja mailowa: kylie@naukachinskiego.pl.

Chiński to język, którego warto się uczyć

Odkryj język chiński! To język przyszłości, którego warto uczyć się już teraz. Zobacz, jak wyglądają lekcje chińskiego w Centrum Panda w Gdyni. Od 2011 roku nieprzerwanie przekazujemy uczniom wiedzę i zarażamy naszą pasją do nauki tego pięknego języka.

Nie samymi lekcjami żyje Panda

W szkole Panda czas spędzony na lekcjach to dopiero początek Twojej przygody z językiem chińskim. Im więcej będziesz miał kontaktu z tym językiem, tym szybciej sobie go przyswoisz i utrwalisz. Dlatego oprócz regularnych zajęć chińskiego oferujemy Ci także inne sposoby spędzania z nami czasu. Bądź aktywnym uczestnikiem szkoły Panda. Co jakiś czas organizujemy spotkania dla naszych uczniów. Przez zabawę i wspólne spędzanie czasu szybciej poznasz lepiej język oraz inne osoby i chińskie zwyczaje.

Panda da się lubić!

Nauka języka chińskiego to także poznawanie kultury Chin. Polub profil facebook.com/pandaszkola. Dołącz do międzynarodowej społeczności naszych fanów. Uzyskasz dostęp do różnych informacji o Chinach. Wrzucaj tam także ciekawe informacje, które znajdziesz!

Z Pandą nauczysz się języka chińskiego!

Top foto: Samxli (CC.BY.SA 2.0)