O szkole

Centrum Panda

Dowiedz się, dlaczego jesteśmy najlepsi!


Centrum Panda to najlepsza szkoła języka chińskiego w Trójmieście!

Nauka języka chińskiego w Centrum Panda opiera się głównie na indywidualnym podejściu, które stanowi podstawowy atut szkoły.

Sprawimy, że poznasz chiński szybciej, a lekcje sprawią przyjemność. Wiemy, że bardzo niewiele osób jest osłuchanych z melodią tego języka. Dlatego tak ważne jest indywidualne podejście stosowane podczas nauki chińskiego.

Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Kładziemy nacisk na elementy, które sprawiają najwięcej problemu.

W trakcie zajęć korzystamy z książek, materiałów autorskich, filmów, gier i piosenek. Zadania domowe bywają czasochłonne, ale nie wymagają pomocy. Dzięki temu lepiej wspólnie wykorzystujemy czas, gdy kontakt z nauczycielem jest niezbędny.

Nauka języka chińskiego nie jest aż tak trudna, jak sądzisz. Na pewno nie tak, jak uczenie się języka polskiego przez obcokrajowców.

W języku chińskim nie występują czasy, rodzaje, przypadki, a gramatyka jest bardzo uproszczona. Faktycznie dość trudna do opanowania pisownia jest jednak bardziej logiczna i spójna, niż się to na pierwszy rzut oka wydaje.

Nie będzie lepszej okazji, aby zacząć przygodę z językiem chińskim!

Nauka języka chińskiego to znakomita, sensowna inwestycja w Twoją przyszłość. Pokażemy, że chiński nie jest tak trudny, jak się powszechnie uważa. Pomożemy w osłuchaniu się z chińskim i zdradzimy tajniki wymowy tonalnej.

Zaskoczymy Cię konkurencyjnymi cenami i promocjami dla nowych uczniów. Pozwól się poprowadzić w niezwykły świat kultury orientalnej. Nauka języka chińskiego w Centrum Panda na pewno nie będzie nudna!

grup nauczania

zdanych egzaminów HSK

doświadczeni nauczyciele

zadowolonych uczniów

Opinie o Centrum Panda

Sprawdź, co mówią nasi uczniowie!

Przełamywanie stereotypów. Moja nauka języka mandaryńskiego w Centrum Języka Chińskiego PANDA zaczęła się we wrześniu 2014 r. Muszę przyznać, że początkowo moi rodzice, a także środowisko było dość sceptycznie nastawione, co do sensowności nauki języka…

Artur Grzenkowicz

Bardzo gorąco polecamy naukę j. chińskiego z Kylie. Jest świetną nauczycielką, zawsze bardzo dobrze przygotowaną. Potrafi dostosować materiał jak i tempo nauczania do ucznia. Kolejna lekcja wynika z poprzedniej i wszystko jest usystematyzowane. Przystępna cena…

Sylwia i Tomek

Z czystym sumieniem mogę polecić tą lektorkę. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Dostosowuje intensywność i charakter zajęć do indywidualnych potrzeb kursanta i jest zawsze starannie przygotowana do zajęć. Lekcje zróżnicowane przez co nie…

Xué Sheng

Z lekcji na lekcję widzę coraz większe postępy w poznawaniu tego trudnego języka. Dzięki Kylie i jej profesjonalnemu podejściu do ucznia widzę, że opanowanie chińskiego to wyzwanie, któremu można sprostać.

Krzysztof (33 lata)

Lekcje z Kylie to czysta przyjemność! Każdy aspekt nauki jest bez zarzutu – atmosfera, umiejętność tłumaczenia, materiały na których pracujemy itd. Lepiej nie mogliśmy trafić!

Hanna (25 lat)

I really recommend chinese lessons with Kylie. This language is really hard to learn. Kylie taught me not only the basics of chinese but also the culture and traditions of this beautiful country. I really…

Mary (14 lat)

Forma prowadzenia zajęć przez Kylie zdecydowanie mi odpowiada. Dla mnie jest to dobre uzupełnienie nauki języka chińskiego. Czuje postęp z lekcji na lekcje. Polecam i Pozdrawiam

Milan (21 lat)

Kontakt z Kylie znalazłem przez internet i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie żałuję. Obsługa w pełni profesjonalna, ambitne podejście do sprawy, arcymiła atmosfera. Z Kylie w kilka miesięcy zrobisz i co ważne…

Mati (24 lata)

Na lekcjach z Kylie panuje przyjazna atmosfera, a już po paru zajęciach można dostrzec wyraźne postępy w nauce języka chińskiego. Kylie jest profesjonalną, zawsze przygotowaną nauczycielką. Zdecydowanie polecam!

Eliza (17 lat)