Cennik

W cenę wszystkich zajęć wliczone są wszystkie materiały


Lekcje grupowe

Razem jest raźniej
PLN 200/za miesiąc (4 godziny zegarowe)
  • ● Możliwość odrobienia nieobecności,

  • ● Regularne testowanie postępów,

  • ● Certyfikat po ukończeniu kursu.

  • Zniżki dla grup zorganizowanych wynoszą 10% przy jednoczesnym zapisaniu się trzech lub więcej osób.
Zapisz się teraz!

Lekcje indywidualne

Wolę samodzielnie
PLN 75/za godzinę
  •  
  • ● Cena obowiązuje przy płatności za miesiąc z góry (4 lekcje).

  • ● Przy płatności przed każdą lekcją obowiązuje cena 85 PLN/godz.

  • Istnieje możliwość wykupienia pakietu 15 lekcji w cenie 1095 PLN.
Zapisz się teraz!

Lekcje dla dzieci

Im wcześniej tym lepiej 🙂
PLN160/za miesiąc (4 godziny lekcyjne)
  • Cena za lekcje grupowe (grupy 2-3 osobowe) Lekcje indywidualne w cenie 60 PLN/45min
  • Zachęcamy także rodziców do nauki razem z dziećmi (specjalnie dopasowane materiały) w cenie 80 PLN/45 min
Zapisz się teraz