Język chiński – nauczanie indywidualne

Jeśli cenisz indywidualne podejście do ucznia, tempo nauki dostosowane do możliwości, a także elastyczny czas nauki języka chińskiego, to kurs indywidualny przeznaczony jest dla Ciebie. W Centrum Panda zajęcia indywidualne to w pełni spersonalizowane podejście, które z pewnością zauważysz na każdym etapie nauczania chińskiego.

Nie tylko dla biznesmenów!

W trakcie nauki obserwujemy, co sprawia Ci największe problemy, a jakie elementy języka poznajesz łatwiej. Dopasowujemy lekcje tak, aby maksymalnie zwiększyć Twoją efektywność nauki chińskiego, na bieżąco wprowadzając niezbędne zmiany. Indywidualny tryb nauczania języka chińskiego nie jest zarezerwowany wyłącznie dla biznesmenów. Jest dostępny dla każdej zainteresowanej osoby!

Indywidualna nauka języka chińskiego

Mimo tego, że w nasza szkoła języka chińskiego znana jest z prowadzenia zajęć w małych, kameralnych grupach, organizowany jest także kurs indywidualny. U nas język chiński nauczany jest skutecznie na każdym stopniu zaawansowania. Po zakończeniu semestru nauka chińskiego może być kontynuowana na odpowiednio wyższym poziomie.

Dowiedz się więcej o zajęciach indywidualnych!