KURSY BIZNESOWE JĘZYKA CHIŃSKIEGO

Kursy biznesowe przeznaczone są dla osób, które chcą poznać język chiński, aby posługiwać się nim podczas spotkań handlowych. Poza nauką języka chińskiego przedsiębiorcy poznają panujące w Chinach zwyczaje oraz zasady obowiązujące podczas negocjacji. To rozszerzenie jest niezwykle pomocne i wręcz nieodzowne dla zrozumienia niuansów wzajemnej wymiany gospodarczej.

CHINY – ŚWIATOWA POTĘGA GOSPODARCZA

Chiny pod względem wielkości PKB to druga gospodarka świata. Roczna dynamika wzrostu utrzymuje się na poziomie ok. 10% od ponad 30 lat. Chiny to również największy eksporter, a także drugi co do wielkości importer towarów na światowym rynku.

Znajomość języka chińskiego, połączona ze zrozumieniem zasad chińskiej kultury biznesowej – zdecydowanie różniącej się od europejskiej – ułatwią nawiązanie otwartych kontaktów z kontrahentami z Państwa Środka. Dlatego też nauka chińskiego w grupie biznesowej jest poszerzona o poznanie elementów negocjacji.

Nauka języka chińskiego, znajomość podstaw kultury, szacunek dla lokalnych zwyczajów to cenione sposoby okazania szacunku we wzajemnych kontaktach. Takie starania zostaną pozytywnie odebrane i zaprocentują podczas wymiany handlowej.

KURSY INDYWIDUALNE I GRUPOWE DLA FIRM

Centrum Języka Chińskiego Panda prowadzi odpowiednio dostosowane kursy indywidualne dla właścicieli oraz pracowników firm utrzymujących kontakty handlowe z Chinami. Miejsce organizacji takiego kursu ustalane jest indywidualnie. Szkolenie biznesowe może być zorganizowane na terenie Twojej firmy lub w naszej szkole.

Dopasujemy się do oczekiwań odnośnie pory i lokalizacji. Prowadzimy szkolenie uwzględniające specyfikę konkretnej branży i rejonu Chin, w którym prowadzone są kontakty handlowe, by korzyści były maksymalne. Nauka chińskiego z elementami biznesowymi może być prowadzona również dla pojedynczych osób.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej. Z radością odpowiemy na Twoje pytania!