Kylie

Kylie

Właściciel. Główny nauczyciel szkoły

Nazywam się Kylie. Jestem właścicielką Centrum Języka Chińskiego Panda oraz głównym nauczycielem w szkole. Urodziłam się i do mojego przyjazdu do Polski mieszkałam w Hong Kongu – Specjalnej Regionie Administracyjnym Chińskiej Republiki Ludowej.

Hong Kong to niesamowicie szybko żyjące miasto z usługami uważanymi za jedne z najlepszych na świecie. Pracując w branży kosmetycznej oraz jako stewardessa w liniach lotniczych nauczyłam się jak zapewnić najwyższą jakość usług i zadowolenie klienta.

Posługuje się biegle językami mandaryńskim i kantońskim oraz angielskim. Bardzo staram się opanować piękny – ale dla mnie o wiele trudniejszy od chińskiego – język polski.

W Polsce mieszkam od 2010 roku. Od razu zauważyłam, że w Trójmieście brak dobrej szkoły języka chińskiego. Bardzo mnie to zaskoczyło, ponieważ popularność i znaczenie języka chińskiego na świecie nieustanie rośnie.

Tak powstał pomysł na założenie Centrum Panda, gdzie języka chińskiego uczą tylko native speakerzy, którzy wykorzystują autorskie materiały oraz stosują indywidualne podejście do każdego ucznia.

Jestem wymagająca wobec uczniów. Lubię zadawać czasochłonne ćwiczenia do domu, cenię dobrą atmosferę na lekcjach. W czasie kilku lat prowadzenia szkoły miałam wiele okazji do pokazania kultury mojego kraju. Przygotowałam wielu uczniów do egzaminów HSK oraz do studiowania w Chinach.

W Polsce uwielbiam nieskażoną przyrodę, wiele pysznych sezonowych owoców oraz zdrową, wysokiej jakości żywność. Uwielbiam zaczytywać się w komiksach Manga oraz podróżować. Z radością zauważam, że coraz więcej produktów kuchni chińskiej jest dostępnych w Polsce, ponieważ dalej uważam kuchnię chińską za najlepszą na świecie (a tuż za nią polską oczywiście) :).

Mandaryński
Kantoński
Angielski
Polski
Prace Domowe
Kaligrafia
Atmosfera na lekcjach
Chiński biznesowy
Chiński dla dzieci
Lekcje internetowe