Nie musisz być kulinarnym koneserem ani pasjonatem gotowania. Wystarczy, że jesteś ciekawy nowych smaków, chcesz spróbować sił przy kuchennym stole, a Twoje umiejętności kulinarne są przynajmniej takie, że nie przypalasz wody ;). Zapraszamy zarówno prawdziwych pasjonatów gotowania, jak również osoby początkujące, a także tych, którzy chcą bliżej zapoznać się z językiem chińskim. Z Centrum Panda Ci się uda!

Czy chcesz zrobić prawdziwe chińskie pierogi?

• Lubisz ręcznie wyrabiane pierogi i pierożki?
• Cenisz kuchnię chińską i orientalną?
• Rozkoszujesz się smakiem potraw?

Przyjdź na orientalne warsztaty kulinarne czyli gotowanie na żywo do Pierogarni Chińskiej w Gdyni, zorganizowane przez Centrum Języka Chińskiego Panda. Prawdziwy chiński kucharz pokaże, jak przyrządzić popularne chińskie pierożki.

Czeka Cię nie lada okazja. Przyznaj sam, ile razy miałeś okazję przygotowywać coś w kuchni pod okiem doświadczonego eksperta? Warsztaty gotowania na żywo to okazja przyrządzenia pierwszej orientalnej potrawy, zjedzenia jej w interesującym otoczeniu oraz poznania ciekawych ludzi.

Orientalne warsztaty kulinarne

Orientalne warsztaty kulinarne odbywać się będą w idealnym do tego miejscu, jakim niewątpliwie jest Pierogarnia Chińska w Gdyni. W pierwszym terminie zapraszamy wyłącznie młodzież i osoby dorosłe. Drugi termin polecamy rodzicom z dziećmi, by zapewnić młodszemu pokoleniu nieomal pełną swobodę doznań kulinarnych.

•    6 grudnia 2014, godz. 10:00 (tylko dorośli).
13 grudnia 2014, godz. 10:00 (dzieci mile widziane).

UWAGA! Wszystkie miejsca zarezerwowane! Mamy nadkomplet :).

Podczas  imprezy uczestnicy poznają chińskie słownictwo związane z jedzeniem oraz jego zamawianiem, przećwiczą w realnych warunkach scenki sytuacyjne w restauracji. Będą także gry, m.in. M&M Challenge, polegający na przekładaniu za pomocą pałeczek cukierków M&M z jednej miseczki do drugiej. Tak czy inaczej czeka Was dużo atrakcji!

Miejsce imprezy

Pierogarnia Chińska, ul. Morska 11a, Gdynia.

Cena uczestnictwa

Tylko 20 zł od osoby! Dla uczniów i studentów Centrum Panda – 10 zł.

Biorący udział w warsztatach kulinarnych pod okiem doświadczonego chińskiego kucharza będą lepić pierogi, które będą potem gotowane na parze oraz konsumowane przez uczestników. W cenie uczestnictwa każdy otrzyma 10 wyrobionych własnoręcznie pierogów oraz 10 dodatkowych gratis od restauracji!

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres kylie@naukachinskiego.pl.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już teraz!